VI Niedziela Wielkanocna – 05.05.2024

1. Dzisiaj z racji I. niedzieli miesiąca, Mszę Św. zakończymy Adoracją Najświętszego Sakramentu.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  3. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
    Pon. – Św. Apostołów Filipa i Jakuba.
    Śr. – Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. W środę podczas Mszy Św. o godz. 8.30 otoczymy modlitwą Księdza Stanisława, który w tym dniu przeżywa swoje święto patronalne. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Nie będzie zatem w tym dniu spotkania Kręgu Biblijnego.
  5. Ks. Klaudiusz zaprasza w czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 Liturgiczną Służbę Ołtarza a po Mszy św. spotkanie w salce.
  6. Przypominamy, że w najbliższą sobotę odbędzie się pielgrzymka mężczyzn Dolnego Śląska do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie k/Kamiennej Góry. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
  7. Dzieci, które w tym roku przeżywać będą I Rocznicę Komunii św. 19 maja o godz.12.30, zapraszamy na spotkanie 16 maja (czwartek) o godz. 18.30.
  8. Rodzice Jakuba, sparaliżowanego na wskutek wypadku samochodowego, składają serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom, którzy w ubiegłą niedzielę wsparli ich duchowo i materialnie. Przychylając się do prośby rodziców, by szczególnym wyrazem wdzięczności była Msza św. informujemy, że Msza św. dziękczynna za darczyńców będzie odprawiona w środę o godz. 18.00.
  9. 11 maja w sobotę, w godzinach 11-14 na terenie Szkoły Podstawowej nr 33 przy ul. Kolistej 17 odbędzie się festyn pod hasłem: „Bezpiecznik, czyli wszystko o zdrowiu i bezpieczeństwie”. Na uczestników czekają: gry, zabawy, konsultacje medyczne, kurs pierwszej pomocy i wiele innych atrakcji. Organizatorem festynu jest Szkoła Podstawowa nr 33 wraz z Radą Rodziców. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
  11. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
    Śp. Eugeniusz Nawrocki,
    śp. Ryszard Barysz.