IV Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024

Niedziela Dobrego Pasterza

 1. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach i prośmy Jezusa Dobrego Pasterza, aby powołał nowych, gorliwych robotników do pracy w swojej winnicy.
 2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
  Wt. – Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  Czw. – Św. Marka Ewangelistę.
 3. Jutro, z racji 22. dnia miesiąca, po wieczornej Mszy Św. odprawimy nabożeństwo do Św. Jana Pawła II. Przed Mszą Św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem Świętego Papieża.
 4. Również jutro w Parafii pw. Maksymiliana Marii Kolbego przy ul. Horbaczewskiego 20 odbędzie się kolejne rejonowe spotkanie zespołów presynodalnych Archidiecezji Wrocławskiej. Początek o godz. 19.00. Zachęcamy do udziału, a w szczególności członków naszego parafialnego zespołu presynodalnego.
 5. W środę po Mszy Św. wieczornej zapraszamy do salki katechetycznej na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. W piątek o godz. 18.00 Parafia pw. Opatrzności Bożej na Nowym Dworze zaprasza mężczyzn na wspólną Eucharystię oraz konferencję pt.: „Ewangelizacja w mediach”. Więcej informacji na stronie plakacie w gablocie parafialnej.
 7. W przyszłą niedzielę wychodząc z kościoła ofiarami składanymi do puszek możemy wesprzeć 24-letniego Jakuba, który idąc do kościoła na Mszę Św. został potrącony przez samochód, jest sparaliżowany i wymaga rehabilitacji. Więcej informacji na temat udzielenia pomocy znajdziemy na plakacie w gablocie parafialnej.
 8. Informujemy, że przy Parafii pw. Św. Jadwigi na Kozanowie można bezpłatnie skorzystać z Poradni Rodzinnej, w której dyżury pełnią: psychoterapeuta, doradca życia rodzinnego, psycholog i radca prawny. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 10. W ostatnim czasie odeszły do wieczności:
  Śp. Krystyna Krzysztofik,
  Śp. Jolanta Andrzejczak.

Komentarze są wyłączone.