III Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024

 1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jako „Niedziela Biblijna” rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny, który w tym roku przeżywamy pod hasłem: „Powołani do Wspólnoty – KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Przypominamy, że wierni, którzy bez przerwy minimum pół godziny w ciągu dnia poświęcą się lekturze Pisma Świętego mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj, w II. niedzielę miesiąca, na tacę, które przeznaczymy na sprawy gospodarcze w naszej parafii. W ubiegłym tygodniu udało się nam zainstalować nowy system i oprogramowanie do wyświetlania tekstów pieśni na ekranach.
 3. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie parafialnego Zespołu Presynodalnego, które odbędzie się w salce katechetycznej.
 4. W środę po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
 5. Informujemy, że w sobotę 20 kwietnia w godz. od 10.00 do 18.00 w kościele
  pw. Najświętszej Maryi Panny na Piasku odbędzie się Diecezjalny Dzień Skupienia dla Kobiet pod hasłem: „Szczęśliwa, która uwierzyła”. Chętne osoby zapraszamy do uczestnictwa, a więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Archidiecezji Wrocławskiej (www.archidiecezja.wroc.pl).
 6. Przypominamy, że 11 maja odbędzie się pielgrzymka mężczyzn Dolnego Śląska do Krzeszowa k/Kamiennej Góry. Istnieje możliwość wspólnego wyjazdu, pw związku z tym chętnych prosimy o zgłoszenie się w tej sprawie do Księdza Proboszcza. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 8. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
  Śp. Jadwiga Zawadka,
  Śp. Arkadiusz Dziatkiewicz,
  Śp. Sabina Sibik.

Komentarze są wyłączone.