Relacje wideo z działań LSO

Dzień skupienia Liturgicznej Służby Ołtarza – 17 grudnia 2022
Krótka relacja ze spotkania Służby Liturgicznej parafii Najświętszej Maryi Panny Różańcowej (Wrocław-Złotniki), Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny (Wrocław-Pilczyce), św. Andrzeja Apostoła (Wrocław-Stabłowice), św. Jadwigi Śląskiej (Wrocław-Leśnica), w ramach Dnia Skupienia, 17 grudnia 2022 roku.


Akcja „Stroiki 2022”
Członkowie Liturgicznej Służby Ołtarza z Parafii pw. Macierzyństwa NMP we Wrocławiu, wraz z rodzinami wykonują stroiki do przyozdobienia nagrobków na zbliżające się Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Przychód będzie przeznaczony na pokrycie kosztów wakacyjnego wyjazdu wypoczynkowo-formacyjnego w 2023 roku.


Wycieczka Liturgicznej Służby Ołtarza – 22 października 2022
Relacja z wyjazdu integracyjnego członków Służby Liturgicznej, ich rodzin oraz parafian do Sanktuarium św. Jacka w Legnicy, Bazyliki kolegiackiej Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Jadwigi Śląskiej w Legnickim Polu oraz Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Pocysterskim Opactwie w Krzeszowie – 22 października 2022.


Piknik Liturgicznej Służby Ołtarza – 5 czerwca 2022
Członkowie Liturgicznej Służby Ołtarza wraz z rodzinami oraz duszpasterze z parafii pw. Macierzyństwa Najświętszej Marii Panny we Wrocławiu uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym w dniu 5 czerwca 2022 r.


Akcja Palma 2022
Liturgiczna Służba Ołtarza z Parafii pw. Macierzyństwa Najświętszej Marii Panny we Wrocławiu, przy wsparciu rodzin i przyjaciół przygotowała palmy, by pozyskać środki na wyjazd integracyjno-formacyjny.


Dzień skupienia LSO – 26 marca 2022
W dniu 26 marca 2022 roku, w parafii pw. Św. Jadwigi Śląskiej, miał miejsce dzień skupienia dla Liturgicznej Służby Ołtarza z okolicznych parafii: Leśnicy, Złotnik, Stabłowic i Pilczyc.


LSO – spotkanie opłatkowe – 6 stycznia 2022
Spotkanie opłatkowe członków Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin parafii pw. Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny


Akcja „Piernik” 2021
Liturgiczna Służba Ołtarza z Parafii pw. Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, przy wsparciu całych rodzin, przygotowuje sianko i pierniki, które będą rozprowadzane podczas Adwentu. Dochód będzie przeznaczony na wspólny wyjazd formacyjny nad morze w 2022 roku.


Spotkanie LSO – 25 września 2021
Członkowie Liturgicznej Służby Ołtarza wraz z rodzinami oraz duszpasterze z parafii pw. Macierzyństwa Najświętszej Marii Panny we Wrocławiu uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym w w dniu 25 września 2021 r.