VII Niedziela Wielkanocna – 12.05.2024

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 1. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, które odprawiamy codziennie wraz
  z Nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego o godz. 17.30.
 2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
  Wt. – Św. Macieja Apostoła.
  Czw. – Św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika, Patrona Polski.
 3. W poniedziałek, z racji 13. dnia miesiąca, po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
 4. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które z racji drugiej niedzieli miesiąca przeznaczamy na sprawy gospodarcze naszej parafii. Nadal regulujemy należności za zainstalowanie w kościele nowego systemu wyświetlania pieśni.
 5. W środę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy do salki parafialnej na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. W sobotę o godz. 10.00 i o godz. 12.00 dzieci z naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla tych dzieci będzie w piątek o godz. 16.00 do 17.30.
 7. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 12.30 będzie uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. Spotkanie dla tych dzieci w czwartek o godz. 18.30, a spowiedź w sobotę od godz. 16.00 do 17.30.
 8. Również w przyszłą niedzielę o godz. 14.00 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny na Piasku nastąpi uroczyste otwarcie Synodu Archidiecezji Wrocławskiej. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, w szczególności członków naszego parafialnego zespołu presynodalnego. Więcej informacji na stronie internetowej Archidiecezji Wrocławskiej (www.archidiecezja.wroc.pl).
 9. Już dziś informujemy, że w niedzielę 26 maja Wspólnota Krwi Chrystusa organizuje jednodniową pielgrzymkę na odpust Matki i Królowej Przenajdroższej Krwi do Sanktuarium Krwi Chrystusa w Częstochowie oraz na Jasną Górę. Wyjazd o godz. 5.15 z przystanku autobusu linii 136 na skrzyżowaniu ul. Pilczyckiej i ul. Górniczej. Koszt 50 zł. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 11. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
  Śp. Helena Kumaszka,
  Śp. Julian Drabik.

Komentarze są wyłączone.