IV Niedziela zwykła – 29.01.2017

 1. Dzisiaj wychodząc z kościoła, ofiarami składanymi do puszek, mamy okazję wesprzeć klasztory klauzurowe znajdujące się na terenie naszej diecezji. W imieniu osób żyjących w zamknięciu za klasztorną klauzurą, wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać !
 2. Również dzisiaj, zapraszamy członków wszystkich grup i wspólnot działających w naszej parafii, na wspólne kolędowanie o godz. 16.00 w salkach parafialnych.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  wt – św. Jana Bosco, kapłana,
  czw – święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej,
  pt – św. Błażeja, biskupa i męczennika.
 4. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej. Istnieje również możliwość rozliczenia PIT-u, przekazując 1% podatku na dalszy rozwój dzieł powstałych przy Radiu Maryja.
 5. W czwartek, w Święto Ofiarowania Pańskiego Msze św. będą odprawione o godz. 7.00, 8.30 i 18.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.
 6. W tym tygodniu przypada również I – czwartek, I – piątek i I – sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30.
  W piątek okazja do spowiedzi od 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00 i w tym czasie będzie trwała również Adoracja Najśw. Sakramentu.
 7. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I-szy czwartek m-ca na Adorację Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30, po Mszy św. spotkanie formacyjne, zaś na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich ministrantów i rodziców, po Mszy św. spotkanie w salce.
 8. W tym tygodniu kończymy kolędę w naszej parafii. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, z którymi dane nam było się spotkać: za wspólną modlitwę, życzliwość i ofiary składane przy tej okazji, które przeznaczone są na potrzeby Seminarium Duchownego, Kurii Wrocławskiej i naszej parafii. Naszym podziękowaniem będzie Msza św. za wszystkich parafian, których odwiedziliśmy. Msza będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.00. W tym tygodniu chcemy jeszcze odwiedzić mieszkańców:
  Poniedziałek – ul. Kozanowska 89-101,
  Wtorek – ul. Kozanowska 103-117,
  Środa – ul. Lotnicza 143, 145 i kolęda dodatkowa.
  Jeśli do kogoś nie dotarliśmy z wizytą duszpasterską z jakichkolwiek powodów, a jest takie pragnienie, by się wspólnie pomodlić i pobłogosławić mieszkanie, to prosimy po Mszy św. o podejście do zakrystii.
 9. Ośrodek kultury „Piast”, przy ul. Rękodzielniczej 1, organizuje w drugim tygodniu ferii półkolonie dla dzieci. Zapisywać się można od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 18.00. Koszt 100,00 zł. za tydzień. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
 10. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Jerzy Chmielowiec,
  śp. Iwona Koza,
  śp. Ilona Wojciechowska,
  śp. Mieczysław Fedyszyn.

Komentarze są wyłączone.