XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2024

 1. Zapraszamy dziś o godz. 17.30 na ostatnie już w tym roku nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 2. Dzisiaj wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiary do puszek na tzw. „Świętopietrze”, które zostaną przeznaczone na posługę apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
 3. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
  Śr. – Św. Tomasza Apostoła.
  Sob. – Bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę.
 4. W środę Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
 5. W tym tygodniu przypada I. czwartek i I. piątek i I. sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 8.30. W piątek okazja do Spowiedzi Św. od godz. 7.30 do 8.30 i od godz. 17.00 do 18.00.
 6. W czwartek Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na poranną Adorację Najświętszego Sakramentu, następnie o godz. 8.30 na Mszę Św. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
 7. Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu nie będzie w niedzielę Mszy Św.
  o godz. 12.30, a w dni powszednie nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze Św. bez zmian.
 8. W lipcu i sierpniu kapłani nie będą odwiedzać chorych w domach z comiesięczną posługą sakramentalną. Jeśli jednak zaistnieje pilna potrzeba, to prosimy o kontakt z kapłanami.
 9. Podczas wakacji zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą Św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie okazja do spowiedzi podczas niedzielnych Mszy Św.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 11. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
  Śp. Janusz Gomoliński,
  Śp. Janina Felkle,
  Śp. Zbigniew Piszel,
  Śp. Mirosława Suchodolska – Batycka.

Komentarze są wyłączone.