XXXIV Niedziela Zwykła – 16.11.2014

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej O. Kazimierza Tyberskiego, ze Zgromadzenia Ojców Oblatów, który po Mszy św. będzie rozprowadzał kalendarze misyjne. Za posługę duszpasterską w dniu dzisiejszym pośród nas, składamy Przewielebnemu Ojcu Serdeczne Bóg Zapłać!
  2. Dzisiejsza niedziela, to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Za tydzień przeżywać będziemy już I Niedzielę Adwentu i tym samym rozpoczniemy nowy rok liturgiczny. Począwszy od przyszłej niedzieli, wzorem lat poprzednich, będziemy mogli po Mszach św. zabrać do domów pobłogosławione opłatki, a ofiary składane przy tej okazji przeznaczamy na ogrzewanie naszego kościoła. Również od I niedzieli adwentu, Parafialny Zespół Caritas, rozprowadzać będzie świece w ramach ogólnopolskiej akcji „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom.”
  3. W tym tygodniu wspominamy:
    Pon. – Świętych Męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
    Wt. – Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.
  4. Zapraszamy po Mszy św. do zakrystii, osoby które mogłyby wskazać św. Mikołajowi hurtownię ze słodyczami i ciastkami oraz te osoby, które chciałyby wspomóc św. Mikołaja w Jego posługiwaniu.
  5. W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Jan Węgrzyn, Zofia Żełtonowska, Krystyna Szczurowska, Czesław Kata.

Komentarze są wyłączone.