XXXIII Niedziela Zwykła – 16.11.2014

1. W tym tygodniu wspominamy:
    Pn – Św. Elżbiety Węgierskiej.
    Wt – Bł. Karoliny Kózkówny – dziewicy i męczennicy.
    Śr – Bł. Salomei.
    Czw – Św. Rafała Kalinowskiego.
    Pt – Ofiarowanie N.M.P.
    Sob Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
  2. W przyszłą niedzielę odbędzie się w kościele koncert naszego chóru parafialnego. Wszystkich parafian, a zwłaszcza uczestniczących we Mszy św. o godz. 10.00, prosimy o przyjście 15 minut wcześniej-na godz. 9.45, będzie okazja wspólnie posłuchać pieśni w ich wykonaniu.
  3. W parafii św. Michała Archanioła w Muchoborze Wielkim, odbędzie się peregrynacja figury św. Michała Archanioła z Groty Objawień z Gargano we Włoszech. Uroczystości zaplanowano w dniach 21-23 listopada br., a szczegóły dostępne są w gablotce parafialnej.
  4. Archidiecezjalne Rekolekcje Ewangelizacyjne pod hasłem: „Wyleję Ducha Mojego” odbędą się w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej w dniach 29 – 30 listopada. Plan rekolekcji i sposób zgłoszenia do uczestnictwa w tych spotkaniach modlitewnych dostępny jest w gablotce parafialnej.
  5. Parafialny Zespół Caritas wyraża wdzięczność wszystkim, którzy zakupili w ubiegłą niedzielę „Rogale św. Marcina”. Dochód ze sprzedaży wyniósł 2.281 zł i 55 gr. Parafialny Zespół Caritas jednocześnie informuje, że posiada już swoje konto bankowe, którego numer wypisany jest w gablotce, na który można wpłacać dobrowolne ofiary, by wspomagać osoby potrzebujące z naszej wspólnoty parafialnej.
  6. Osoby objęte pomocą naszego Parafialnego Zespołu Caritas, proszone są o odbiór jabłek we wtorek w godz. 10.00 – 12.00.
  7. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 21-28 lutego 2015 r. W planie min. Betlejem, Jerozolima, Nazaret, Jezioro Galilejskie. Koszt 3490 zł Szczegóły u ks. Adama i na plakacie w gablocie.
  8. Zbiórka LSO odbędzie się w sobotę o godz. 9.30.
  9. W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Salomea Krzywańska.