I Niedziela Adwentu – 30.11.2014

 1. Na zakończenie Mszy św. pobłogosławimy opłatki, które będzie można odebrać od kapłanów przy ołtarzu. Bóg Zapłać za ofiary złożone przy tej okazji, które przeznaczamy na ogrzewanie naszego kościoła. Również od dzisiaj przedstawiciele Parafialnego Zespołu Caritas, przy wyjściu z kościoła rozprowadzają świece w ramach ogólnopolskiej akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Duże świece kosztują 12.00 zł, a małe 6.00 zł.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
  Śr – Św. Franciszka Ksawerego, kapłana.
  Czw – Św. Barbarę, dziewicę i męczennicę.
  Sob – Św. Mikołaja.
 3. Od jutra zapraszamy na RORATY, które odprawiać będziemy o godz. 17.00. Nie będzie zatem w czasie Adwentu, Mszy św. w dni powszednie o godz. 18.30.
 4. W środę na godz. 9.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji Rodziny Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych, a po Mszy św. na spotkanie w salce parafialnej.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I czwartek na Adorację Najśw. Sakramentu o godz. 8.30 oraz na Mszę św. o godz. 9.00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce.
  W I piątek okazja do spowiedzi św. 8.00 – 9.00 i 16.00 – 17.00. Podczas trwania spowiedzi odbywać się będzie Adoracja Najśw. Sakramentu.
  W I sobotę w godzinach przedpołudniowych kapłani odwiedzą chorych w domach.
 6. Zbiórka LSO w poniedziałek – 1 grudnia – bezpośrednio po roratach.
 7. Dziękujemy tym sponsorom, którzy pomagają nam zaprosić Św. Mikołaja do naszej parafii. Rodziców, którzy chcieliby pomóc św. Mikołajowi w obdarowaniu ich dzieci specjalnymi prezentami, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii do soboty do godz. 9.30.
 8. Ruch „Wiara i Światło” zrzeszający osoby niepełnosprawne, zaprasza te osoby wraz z ich rodzinami na Adwentowy Dzień Skupienia, który odbędzie się 6.12.2014r. (sobota) w godz. 10.00 – 17.00 w Parafii Opatrzności Bożej we Wrocławiu, ul. Nowodworska 64. /Wrocław – Nowy Dwór./
 9. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Osoby zapisane i zainteresowane, prosimy o kontakt z ks. Adamem. Szczegóły także na plakacie w gablotce parafialnej.
 10. W przyszłą niedzielę wspieramy modlitwą i ofiarami kościół na Wschodzie. Dlatego też, za tydzień wychodząc z kościoła po Mszach św. będziemy mieli możliwość złożyć także swój dar, by pomóc kościołom za wschodnią granicą.
 11. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Grażyna Haszkiewicz
  śp. Mateusz Wisłocki

Komentarze są wyłączone.