XXXIII Niedziela zwykła – 19.11.2017

1. Witamy w naszej parafii Ojca Oblata, który dzisiaj głosi Słowo Boże, a po Mszach świętych można zakupić kalendarz – wspierając w ten sposób dzieła misyjne prowadzone przez Ojców Oblatów.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    Pon. – św. Rafała Kalinowskiego, kapłana,
    Wt. – Ofiarowanie NMP,
    Śr. – św. Cecylię, dziewicę i męczennicę,
    Czw. – św. Klemensa I, papieża i męczennika,
    Pt. – św. męczenników: Adrzeja Dung – Lac i jego Towarzyszy.
  3. We wtorek o godz. 18.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania w salce.
  4. W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  5. Przyszła niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Ofiary złożone w tym dniu na tacę, przeznaczone są w naszej diecezji, na budowę i rozbudowę kościołów. Natomiast po Mszach świętych ofiarami złożonymi do puszek będziemy mogli wesprzeć materialnie chrześcijan prześladowanych z powodu wyznawanej wiary. Za wszelkie ofiary, które składacie bardzo wam dziękujemy.
  6. W naszej parafii trwa peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej. Rodziny, które pragną zaprosić Matkę Bożą na 24 godziny do swojego domu, prosimy o zapisywanie się po Mszy św. w zakrystii.
  7. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Leonard Łaniec,
    śp. Maria Sobesto,