XXXIV Niedziela zwykła – 26.11.2017

 1. Ofiary złożone dzisiaj na tacę, przeznaczone są w naszej diecezji, na budowę i rozbudowę kościołów. Natomiast po Mszy świętej ofiarami złożonymi do puszek będziemy mogli wesprzeć materialnie chrześcijan prześladowanych z powodu wyznawanej wiary. Za wszelkie ofiary, które składacie bardzo wam dziękujemy.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  Czw. – św. Andrzeja Apostoła,
  Sob. – bł. Rafała Chylińskiego, kapłana.
 3. We wtorek o godz. 18.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania w salce.
 4. W tym tygodniu przypada I – piątek i I – sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00, podczas spowiedzi po południu w piątek będzie trwała również Adoracja Najśw. Sakramentu.
 5. W sobotę w godzinach dopołudniowych, kapłani odwiedzą chorych w domach z posługą sakramentalną.
 6. W przyszłą niedzielę jako I – niedzielę miesiąca po Mszach św. Adoracja Najśw. Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana tajemnic różańcowych. Przyszła niedziela to już także I Niedziela Adwentu. Na wszystkich Mszach św. zostaną więc pobłogosławione opłatki, a podczas Mszy św. o godz. 11.15 pobłogosławimy wieńce adwentowe, które umieścimy na naszych stołach, by przypominały nam, o tak ważnym czasie oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Najładniejszy wieniec wykonany przez dzieci zostanie nagrodzony.
 7. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w całonocnym czuwaniu modlitewnym na Jasnej Górze z 9 na 10 grudnia br. (sobota – niedziela). Zapisywać się można dziś po każdej Mszy św. przy głównym wyjściu z kościoła u członków tej wspólnoty, a wszelkie dodatkowe informacje dostępne są w gablocie wspólnoty.
 8. W naszej parafii trwa peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej. Rodziny, które pragną zaprosić Matkę Bożą na 24 godziny do swojego domu, prosimy o zapisywanie się po Mszy św. w zakrystii.
 9. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Dariusz Wojciechowski,
  śp. Leon Smoleń,
  śp. Leszek Kaźmierczak.

Komentarze są wyłączone.