XXXIII Niedziela zwykła – 17.11.2018

 1. Witamy w naszej parafii Ojca Oblata, który dzisiaj głosi Słowo Boże, a po Mszach świętych można zakupić kalendarz – wspierając w ten sposób dzieła misyjne prowadzone przez Ojców Oblatów.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  Wt. – św. Rafała Kalinowskiego, kapłana,
  Śr. – Ofiarowanie NMP,
  Czw. – św. Cecylię, dziewicę i męczennicę,
  Sob. – św. męczenników: Adrzeja Dung – Lac i jego Towarzyszy.
 3. Spotkania kandydatów do bierzmowania w tym tygodniu: we wtorek o godz. 18.45 w salce – klasy VIII Szkoły Podstawowej, a w środę o godz. 18.45 w salce – klasa III Gimnazjum.
 4. W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w salce.
 6. Przyszła niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Ofiary złożone w tym dniu na tacę, przeznaczone są w naszej diecezji, na budowę i rozbudowę kościołów. Za wszelkie ofiary, które składacie bardzo wam dziękujemy.
 7. Informujemy, że istnieje możliwość wyjazdu dla młodzieży na modlitewne spotkanie w Duchu Taize, które odbędzie się w Madrycie w dniach od 26.12 do 2.01.2019 roku. Koszt tego wyjazdu to 600 zł. Informacje dostępne są u ks. Marcina.
 8. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 9. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Kazimierz Wojtkowiak,
  śp. Lucyna Wasilewska.

Komentarze są wyłączone.