XXXII Niedziela Zwykła – 09.11.2014

 1. Wszystkim ofiarodawcom, którzy wychodząc z kościoła złożą swoje ofiary do puszek, by wesprzeć prześladowanych chrześcijan w Syrii, składamy serdeczne Bóg Zapłać!
 2. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza dzisiaj „Rogaliki św. Marcina” po 2.50zł.
  Dochód z tej akcji przeznaczony jest na pomoc potrzebującym w naszej parafii.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  Pn – Św. Leona Wielkiego, papieża.
  Wt – Św. Marcina z Tours, biskupa.
  Śr – Św. Jozafata, biskupa i męczennika.
  Czw – Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.
 4. We wtorek przeżywać będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Mamy okazję w tym dniu pomodlić się w intencji naszej Ojczyzny podczas Mszy św. odprawianych w porządku niedzielnym z wyjątkiem Mszy św. o godz. 13.00. Wywieśmy na ten dzień, także nasze flagi narodowe. Mamy również możliwość, uczestniczyć w tych dniach w różnego rodzaju koncertach i przedstawieniach, np. : w poniedziałek w parafii św. Maksymiliana M. Kolbego na Gądowie o godz. 19.30, będzie koncert muzyki z serialu „Czas honoru”. Plan innych imprez dostępny jest w gablotce przy kościele.
 5. Od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, kontynuujemy modlitwę za naszych drogich zmarłych wypisanych na kartkach wypominkowych.
  Poniedziałek: ul. Górnicza.
  Wtorek: ul. Dworska, Papiernicza, Notecka, Tkacka.
  Środa: ul. Dokerska 1 – 24.
  Czwartek: ul. Dokerska 25 – 46.
  Piątek: ul. Dokerska 48 – 54.
  Sobota: ul. Wypominki bez adresu i spoza parafii.
 6. Zapraszamy kandydatów przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania oraz młodzież z naszej parafii na projekcję filmu, pt.: „Święty Jan Paweł II – człowiek, który zmienił świat” do salki katechetycznej dnia 16.11. br., na godzinę 19.30. Po filmie spotkanie: herbata, ciastko i dyskusja.
 7. Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, przypominamy, że spotkania formacyjne odbywają się w każdą środę o godz. 19.15 w salkach katechetycznych. Przypominamy, że spotkania są obowiązkowe.
 8. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 21-28 lutego 2015 r. W planie min. Betlejem, Jerozolima, Nazaret, Jezioro Galilejskie. Koszt 3490 zł Szczegóły u ks. Adama i na plakacie w gablocie.

Komentarze są wyłączone.