XXXIII Niedziela zwykła – 13.11.2022

 1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej Ojca Oblata z parafii we Wrocławiu – Popowicach, który dzisiaj podczas Mszy Św. głosi homilię, a po Mszy Św. można u Ojca zakupić kalendarz, wspierając w ten sposób dzieła misyjne prowadzone przez Oblatów Maryi Niepokalanej.
 2. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym, kiedy to wspieramy modlitewnie naród ukraiński, a za tydzień wychodząc z kościoła będziemy mogli również wesprzeć materialnie ofiary wojny w Ukrainie.
 3. Również dzisiaj Parafialny Zespół Caritas rozprowadza po Mszach Św. rogale Świętego Marcina. Dochód zostanie przeznaczony na pomoc ubogim parafianom.
 4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  Śr. – rocznicę poświęcenia Archikatedry Wrocławskiej.
  Czw. – Św. Elżbietę Węgierską.
  Pt. – Bł. Karolinę Kózkównę.
 5. Od poniedziałku do czwartku, o godz. 17.15. modlimy się za zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych. Plan modlitw na bieżący tydzień jest następujący:
14.11. poniedziałek ul. Dokerska od 21 do 35
15.11. wtorek ul. Dokerska od 36 do 54, ul. Ignuta, ul. Mączna
16.11. środa ul. Kozanowska od 73 do 100
17.11. czwartek ul. Kozanowska od 101 do 117, kartki spoza parafii, bez adresu i złożone po terminie
 1. W środę 16 listopada, po Mszy Św. wieczornej, zapraszamy na kolejną prelekcję w ramach spotkań z cyklu: „Pilczycki Skarbiec Historii”. Temat rozważań, które poprowadzi Stanisław brzmi: „Żywi wobec umarłych”.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj, w II. niedzielę miesiąca, na tacę, przeznaczone na opłaty i sprawy gospodarcze w naszej parafii.
 3. Rodzina Radia Maryja przy naszej parafii serdecznie zaprasza na wyjazd do Torunia w dniu 3 grudnia, z okazji 31. rocznicy powstania Radia Maryja. Kontakt i zapisy w salce parafialnej w każdą środę od godz. 9.00 do 10.00 oraz telefonicznie pod nr.: 603-634-488 u Pani Anny.
 4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 5. W ostatnim czasie odeszła do wieczności: Śp. Stanisława Gomolińska.

Komentarze są wyłączone.