XXXII Niedziela zwykła – 06.11.2022

 1. Dzisiaj, z racji I. niedzieli miesiąca, Mszę Św. kończymy Adoracją Najświętszego Sakramentu.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  Śr. – rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
  Czw. – Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,
  Pt. – Św. Marcina z Tours, biskupa,
  Sob. – Św. Jozafata, biskupa i męczennika.
 3. Od poniedziałku do soboty, o godz. 17.15. modlimy się za zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych. Plan modlitw na bieżący tydzień jest następujący:
07.11. poniedziałek ul. Hutnicza, ul. Lotnicza, ul. Rękodzielnicza
08.11. wtorek ul. Gwarecka
09.11. środa ul. Dworska, ul. Papiernicza, ul. Notecka, ul. Tkacka
10.11. czwartek ul. Murarska, ul. Maślicka, ul. Koszykarska
11.11. piątek ul. Mączna, ul. Paniowicka, ul. Gosławicka, ul. Sielska, ul. Szklarska, ul. Bednarska, ul. Warciańska
12.11. sobota ul. Dokerska od nr 1 do 20
 1. W piątek 11 listopada będziemy przeżywać w naszej Ojczyźnie 104. rocznicę odzyskania niepodległości. Udekorujmy nasze domy polskimi flagami. Ponadto informujemy, że Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny, Metropolita Wrocławski, udzielił na ten dzień wszystkim mieszkańcom Archidiecezji Wrocławskiej oraz osobom przebywającym na jej terytorium dyspensy od charakteru pokutnego i obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
 2. W niedzielę 13 listopada Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał rogale Świętego Marcina. Dochód zostanie przeznaczony na pomoc ubogim parafianom.
 3. Również w przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. homilię wygłosi Ojciec Oblat z parafii we Wrocławiu – Popowicach. Po Mszach Św. będzie można zakupić kalendarz, wspierając w ten sposób dzieła misyjne prowadzone przez Ojców Oblatów Maryi Niepokalanej.
 4. Rodzina Radia Maryja przy naszej parafii serdecznie zaprasza na wyjazd do Torunia w dniu 3 grudnia z okazji 31. rocznicy powstania Radia Maryja. Kontakt i zapisy w salce parafialnej w każdą środę od godz. 9.00 do 10.00 i telefonicznie pod nr.: 603-634-488 u Pani Anny.
 5. W tym tygodniu w środę wyjątkowo nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  Śp. Teresa Grzeszczak,
  Śp. Ryszard Migut.

Komentarze są wyłączone.