XXXI Niedziela Zwykła – 02.11.2014

1. W tym tygodniu wspominamy:
    Pn – Św. Marcina z Porres.
    Wt – Św. Karola Boromeusza, biskupa.
  2. W tym tygodniu również przeżywać będziemy I czwartek i I piątek miesiąca.
    W I czwartek Adoracja Najśw. 8.30 – 9.00, a w I piątek 17.30 – 18.30.
    W I piątek w czasie trwania adoracji, będzie również okazja do spowiedzi św.
  3. Od poniedziałku 3 listopada ,codziennie o godz. 18.00 – oprócz niedziel, będziemy polecać naszych drogich zmarłych wypisanych na kartkach wypominkowych.
  4. Poniedziałek: ul. Mączna, Paniowicka, Sielska, Połbina, Gosławicka, Szklarska, Bednarska, Maślicka, Warciańska.
    Wtorek: ul. Murarska, Ignuta, Koszykarska.
    Środa: ul. Kozanowska nr-y 77 – 117.
    Czwartek: ul. Hutnicza, Lotnicza, Kozanowska – bez podanych numerów.
    Piątek: ul. Pilczycka.
    Sobota: ul. Gwarecka.
  5. Już od wielu lat, II niedziela listopada w kościele katolickim, to Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dlatego też, w przyszłą niedzielę będziemy modlić się za chrześcijan mieszkających w Syrii, a wychodząc z kościoła będziemy mogli złożyć ofiarę do puszek, by pomóc im także materialnie.
  6. W przyszłą niedzielę przypada 32 rocznica apelu Ojca św. Jana Pawła II, by w jednoczącej się Europie, odtworzono piesze pątnicze szlaki pielgrzymie, biegnące przez całą Europę do Grobu Św. Jakuba w Santiago de Compostela. Dlatego też, stowarzyszenie „Przyjaciele Dróg Świętego Jakuba w Polsce”, zaprasza w przyszłą niedzielę wszystkich chętnych, na piesze przejście pierwszych 15 km szlaku Św. Jakuba. Uczestnicy tej pielgrzymki, spotykają się w naszym kościele na Mszy św. o 8.30, po której nastąpi wyjście do Wojnowic, a następnie powrót pociągiem z Mrozowa ok. godz. 15.00. Dzień wcześniej, w sobotę 8.11.2014r. po Mszy św. wieczornej, przedstawiciele stowarzyszenia „Dróg Św. Jakuba w Polsce” zapraszają na spotkanie w salce katechetycznej.
  7. Parafialny Zespół Caritas, jeszcze raz dziękuje wszystkim ofiarodawcom za wspieranie osób potrzebujących z naszej parafii, także i tym ofiarodawcom, którzy w ostatnim czasie dołączyli jako indywidualni sponsorzy obiadów dla dzieci w szkołach. Jednocześnie osoby posługujące w naszym Parafialnym Zespole Caritas, informują, że w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będą rozprowadzać „Rogaliki Św. Marcina” w cenie po 2.50 zł. Dochód z tej akcji przeznaczony zostanie na dalszą pomoc potrzebującym w naszej parafii.
  8. Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.30.