XXXI Niedziela zwykła – 03.11.2019

1. Z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    Pon. – św. Karola Boromeusza, biskupa.
    Sob. – Rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  3. Od poniedziałku rozpoczniemy nabożeństwa za zmarłych, które odprawiać będziemy codziennie o godz. 17.15. Plan modlitw na bieżący tydzień przedstawia się następująco:
    Poniedziałek 4.11. – ul. Pilczycka i Rękodzielnicza
    Wtorek 5.11. – ul. Kozanowska nr od 73 do 93.
    Środa 6.11. – ul. Kozanowska nr od 95 do 117.
    Czwartek 7.11. – ul. Dokerska nr od 1 do 20.
    Piątek 8.11. – ul. Dokerska nr od 21 do 34.
    Sobota 9.11. – ul. Dokerska nr od 35 do 54 .
    Niedziela 10.11. – ul. Murarska, Ignuta i Koszykarska.
  4. W poniedziałek o godz. 18.30 w salce spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  5. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, jak zawsze więc Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza na Adorację Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30, po Mszy św. spotkanie formacyjne, zaś na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie w salce. Bardzo prosimy ministrantów i rodziców o obecność.
  7. Parafialny Zespół Caritas w przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie rozprowadzał rogale św. Marcina. Dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na pomoc naszym ubogim parafianom.
  8. Bardzo prosimy do 10 listopada zgłaszać u księdza Krzysztofa, kto jest chętny przyjąć do siebie w gościnę młodzież, która przyjedzie do Wrocławia na Europejskie Spotkanie Młodych organizowane przez Wspólnotę Braci z Taize.
  9. Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe na rzecz placówek prowadzonych przez to Towarzystwo. Przy wyjściu z kościoła będzie zatem można od wolontariuszy zabrać ulotki z załączonymi drukami wpłat.
  10. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.