XXX Niedziela zwykła – 24.10.2021

 1. Dzisiaj wychodząc z kościoła możemy swoimi ofiarami złożonymi do puszek wesprzeć misjonarzy i misjonarki. W ich imieniu wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg Zapłać”.
 2. Zapraszamy na kończące się już w tym roku Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy do przyszłej niedzieli włącznie. W niedziele o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15.
 3. W tym tygodniu w czwartek wspominamy Św. Apostołów: Szymona i Judę Tadeusza.
 4. Są już wyłożone kartki wypominkowe, które po wypełnieniu możemy wrzucać wraz z ofiarami do skarbon umieszczonych w tylnej oraz w przedniej części kościoła. Prosimy w górnej części kartki wpisać nazwę ulicy i numer domu, aby można było rozplanować modlitwy za zmarłych na poszczególne dni tygodnia według ulic i numerów domów. Przypominamy również, że 2 listopada o godz.18.00. będzie odprawiona Msza św. zbiorowa za zmarłych, których imiona możemy już zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 5. Już dzisiaj informujemy, że 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze Św. w naszym kościele będą odprawione według stałego porządku niedzielnego. Na cmentarzu parafialnym przy ul. Gosławickiej w tym dniu nie będzie Mszy Św., natomiast o godz. 14.00 zostanie odprawione nabożeństwo modlitewne za zmarłych. Przypominamy, że tego dnia obowiązuje nas udział we Mszy Św.
 6. Od południa 1 listopada do północy 2 listopada ten, kto jest w stanie łaski uświęcającej, nawiedzi kościół, przyjmie Komunię Św. i odmówi modlitwy „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” oraz pomodli się w intencji Ojca św. uzyskuje odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za jednego zmarłego.
 7. Biuro Radia Maryja działające przy naszej Parafii zaprasza w dniach 4 i 5 grudnia na pielgrzymkę do Torunia z okazji 30-lecia powstania katolickiej rozgłośni radiowej. W planie Msza Św., koncert oraz zwiedzanie rozgłośni i dzieł powstałych przy Radiu Maryja. Zapisy w każdą środę w godz. 9.00-10.00 w salce katechetycznej. Więcej informacji u Pani Ani (nr tel. 603-634-488).
 8. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość
  Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 9. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Helena Kitala,
  śp. Genowefa Matys,
  śp. Bolesława Mielniczyk.

Komentarze są wyłączone.