XXIX Niedziela zwykła – 17.10.2021

 1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy w niedzielę
  o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15. Każdy, kto pobożnie odmawia różaniec może uzyskać odpust zupełny.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pn. – Św. Łukasza, Ewangelistę
  Śr. – Św. Jana Kantego, prezbitera.
  Pt. – Św. Jana Pawła II, Papieża.
 3. W piątek 22 października po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do Św. Jana Pawła II. Przed Mszą Św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.
 4. W sobotę 23 października na godz. 10.00 Ksiądz Adam zaprasza na spotkanie w salce katechetycznej wszystkich ministrantów, lektorów oraz kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza.
 5. Są już wyłożone kartki wypominkowe, które po wypełnieniu możemy wrzucać wraz z ofiarami do skarbon umieszczonych w tylnej i w przedniej części kościoła. Prosimy, by w górnej części kartki wpisać nazwę ulicy i numer domu, aby modlitwy za zmarłych można było rozplanować na poszczególne dni tygodnia według nazw ulic i numerów domów. Jednocześnie informujemy, że 2 listopada o godz.18.00 będzie odprawiona Msza Św. zbiorowa za zmarłych, których imiona możemy już zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 6. Biuro Radia Maryja działające przy naszej Parafii zaprasza w dniach 4 i 5 grudnia na pielgrzymkę do Torunia z okazji 30-lecia powstania katolickiej rozgłośni radiowej. W planie Msza Św., koncert oraz zwiedzanie rozgłośni i dzieł powstałych przy Radiu Maryja. Zapisy w każdą środę w godz. 9.00-10.00  w salce katechetycznej. Więcej informacji u Pani Ani (nr tel. 603-634-488).
 7. Prosimy o przestrzeganie w kościele zasad bezpieczeństwa w związku
  z panującą pandemią.
 8. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa jest dostępna w zakrystii.

Komentarze są wyłączone.