XXIX Niedziela zwykła – 23.10.2022

 1. Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny, pod hasłem: „Będziecie moimi świadkami”. Wychodząc z kościoła możemy ofiarami złożonymi do puszek wesprzeć misjonarzy i ich współpracowników.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy przez cały październik w niedzielę o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  – Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 4. Dzisiaj oraz w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. ministranci rozprowadzają stroiki na groby. Uzyskany dochód pragną przeznaczyć na wspólny wakacyjny wyjazd. Natomiast chętnych, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów, prosimy, aby zgłaszali się do Ks. Adama – opiekuna Liturgicznej Służby Ołtarza.
 5. Są już wyłożone kartki wypominkowe, które po wypełnieniu możemy wrzucać wraz z ofiarami do skarbon znajdujących się w tylnej oraz w przedniej części kościoła. Bardzo prosimy w górnej części kartki wpisać nazwę ulicy i numer domu, aby można było rozplanować modlitwy za zmarłych na poszczególne dni tygodnia.
 6. W dniu 2 listopada czyli w Dzień Zaduszny – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, o godz.18.00. będzie odprawiona Msza Św. zbiorowa. Imiona zmarłych możemy już zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
 7. Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego, które odbywają się w środy po
  Mszy Św. wieczornej, w salce katechetycznej. Spotkania prowadzi Ks. Stanisław.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 9. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
  Śp. Jolanta Wertka,
  Śp. Jan Keblesz,
  Śp. Gertruda Pasiecznik,
  Śp. Tadeusz Kaźmierczak.

Komentarze są wyłączone.