XXVII Niedziela Zwykła – 08.10.2023

 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pt. – Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj – w II. niedzielę miesiąca – na tacę, które przeznaczamy na sfinansowanie bieżących prac remontowych w naszej parafii. Za wszelkie ofiary, składane również do skarbon w kościele jak i przelewane na konto parafialne, składam serdeczne Bóg Zapłać!
 3. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy przez cały październik w niedzielę o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15. Natomiast w piątek, z racji 13. dnia miesiąca, Nabożeństwo Różańcowe połączymy z Nabożeństwem Fatimskim.
 4. W środę po Mszy Św. wieczornej, w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W przyszłą niedzielę obchodzimy w Polsce XXIII. Dzień Papieski, pod hasłem: „Cywilizacja życia”. Wychodząc za tydzień z kościoła będziemy mogli ofiarami złożonymi do puszek wesprzeć fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia.”
 6. Już dziś zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce do Grobu Św. Jadwigi
  w Trzebnicy, pod hasłem: „Co powie nam Syn?”. Pielgrzymka rozpocznie się w Katedrze Wrocławskiej w sobotę 21 października o godz. 6.00, a zakończy się uroczystą Mszą Świętą o godz. 16.30 w Trzebnicy przy ołtarzu polowym. W sprawach organizacyjnych proszę kontaktować się z Ks. Klaudiuszem, który również będzie uczestniczył w tej pielgrzymce.
 7. Składam serdecznie podziękowanie osobom, które w ubiegłą środę uczestniczyły w przygotowaniach i wzięły udział w wizytacji pasterskiej w naszej parafii przeprowadzonej przez Księdza Biskupa Jacka Kicińskiego.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 9. W ostatnim czasie odeszła do wieczności Śp. Zofia Tokarz.

Komentarze są wyłączone.