XXVII Niedziela zwykła – 06.10.2019

 1. Z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu, a wychodząc z kościoła możemy złożyć do puszek ofiarę na cele misyjne. Za wszelkie ofiary bardzo dziękujemy.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy przez cały październik w niedzielę o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15. Każdy kto pobożnie odmawia różaniec może uzyskać odpust zupełny.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – NMP Różańcową.
  Pt – św. Jana XXIII, papieża.
  Sob. – św. Jana Beyzyma, kapłana.
 4. W poniedziałek o godz. 18.30 w salce spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie kręgu biblijnego w salce.
 6. W sobotę o godz. 6.00 z Katedry Wrocławskiej, wyruszy piesza pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy i zakończy się Mszą św. o godz. 16.30 przy ołtarzu polowym. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce.
 7. W przyszłą niedzielę, będziemy obchodzić w całej Polsce XIX Dzień Papieski. Wychodząc za tydzień z kościoła, będziemy mogli ofiarami złożonymi do puszek wesprzeć fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia.” Za tydzień także, z racji 13 dnia miesiąca, zapraszamy po Mszy św. wieczornej na ostanie już w tym roku nabożeństwo fatimskie.
 8. ODSK Piast przy ul. Rękodzielniczej, zaprasza na cykl bezpłatnych spotkań muzycznych dla najmłodszych dzieci pt. „Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato zudziałem artystów Narodowego Forum Muzyki. Pierwsze spotkanie, we wtorek 8 października o godz.10.30 – obowiązują zapisy, a bliższe informacje dostępne są na plakacie w gablocie.
 9. Serdecznie zapraszamy młodych w wieku 14 – 30 lat do wzięcia udziału w weekendzie młodych organizowanym przez Wspólnotę Emmanuel w naszej parafii w dniach 12 – 13 października br. W programie m.in. konferencje, integracja, Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu. Więcej informacji na plakacie w gablocie. W ramach Weekendu Młodych młodzież weźmie udział we Mszy św. w naszym kościele w sobotę
  o godz. 12.00 i w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
 10. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 11. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Leszek Kwaśnik,
  śp. Izydor Statkiewicz,
  śp. Anna Otręba,
  śp. Janina Kwiatkowska.

Komentarze są wyłączone.