XXVII Niedziela Zwykła – 05.10.2014

 1. Dzisiaj Mszę św. z racji I niedzieli miesiąca kończymy Adoracją Najśw. Sakramentu.
 2. Parafialny Zespół Caritas składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wychodząc dzisiaj z kościoła, złożą do puszek swoje ofiary, by ufundować potrzebującym dzieciom obiady w szkole. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie o 17.45.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  Pn – Św. Brunona, kapłana.
  Wt – Matki Bożej Różańcowej.
  Czw – Bł. Wincentego Kadłubka.
 4. W przyszłą niedzielę, po raz XIV będziemy przeżywać w naszej ojczyźnie Dzień Papieski. Z tej okazji, dzieci z „Pastelowego Przedszkola” przy naszej parafii, na Mszy św. o godz. 11.30, przedstawią specjalnie przygotowaną na ten dzień inscenizację, a po każdej Mszy św. będziemy mieli okazję złożyć dobrowolne ofiary do puszek, by ufundować stypendia dla zdolnej lecz ubogiej młodzieży.
 5. 18 października (sobota), o godz. 6.00, wyruszy z katedry wrocławskiej piesza pielgrzymka do grobu Św. Jadwigi. Zakończenie pielgrzymki Mszą św. o godz. 16.00 w Trzebnicy. Chętnych z naszej parafii, prosimy o zapisywanie się już od dzisiaj przez najbliższy tydzień po Mszy św. w zakrystii lub kancelarii parafialnej, byśmy wiedzieli jak zorganizować transport powrotny z Trzebnicy do Wrocławia. Pielgrzymkę z naszej parafii poprowadzi Ks. Adam.
 6. Do środy włącznie przyjmujemy zapisy kandydatów do bierzmowania, a w środę o godz. 19.00 w kościele, pierwsze spotkanie formacyjne dla tych osób, które się zapisały. Bardzo prosimy, aby na to spotkanie, przybył również przynajmniej jeden z rodziców lub opiekunów kandydata do bierzmowania.
 7. Zapraszamy na spotkania w ramach Kręgu Biblijnego w czwartki o godz. 19.00 do salki katechetycznej.
 8. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę o godz. 10.00.
 9. W tym tygodniu pożegnaliśmy:
  śp. Danutę Pisarczyk

Komentarze są wyłączone.