XXVII Niedziela zwykła – 03.10.2021

 1. Dzisiaj I. niedziela miesiąca. Po Mszy Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe. W niedzielę odprawiamy o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – Św. Franciszka z Asyżu.
  Wt. – Św. Siostrę Faustynę Kowalską.
  Czw. – N.M.P. Różańcową.
 4. We wtorek o godz. 18.30. w kościele odbędzie się spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania. Przy okazji informujemy, że kurs przygotowujący do przyjęcia tego sakramentu dla osób dorosłych rozpocznie się 10 października 2021 r. o godz. 18.00. w kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła przy Katedralnej 4 we Wrocławiu. Więcej informacji na stronie Archidiecezji Wrocławskiej.
 5. Rodzina Radia Maryja zaprasza w środę na Mszę Św. o godz. 8.30. ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
 6. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza w I. czwartek miesiąca wszystkich chętnych, a szczególnie rodziny przyjmujące peregrynujący obraz Matki i Królowej Przenajdroższej Krwi, na Adorację Najświętszego Sakramentu w godz. 7.30.- 8.30. Następnie Msza Św. o godz. 8.30., a po Mszy Św. spotkanie w salce parafialnej. Natomiast Ksiądz Adam zaprasza w tym dniu Liturgiczną Służbę Ołtarza wraz z rodzicami na Mszę Św. o godz. 18.00. Po Mszy Św. spotkanie w salce parafialnej.
 7. W przyszłą niedzielę obchodzimy w całej Polsce XXI. Dzień Papieski. Wychodząc za tydzień z kościoła możemy ofiarami złożonymi do puszek wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, a Parafialny Zespół Caritas będzie po Mszach Św. rozprowadzał kremówki.
 8. Z okazji 30-lecia posługi Ojców Oblatów w Parafii Wrocław – Pilczyce jest przygotowywana wystawa prezentująca pamiątki z lat 1951-1981. Osoby, które chciałyby udostępnić zdjęcia lub spisane wspomnienia z tego okresu prosimy o kontakt z Ośrodkiem Kultury „PIAST” przy ul. Rękodzielniczej 1 we Wrocławiu. Więcej informacji w gablocie parafialnej.
 9. Przypominamy, że w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego nadal możemy zagłosować na projekty nr 140 i 141 dotyczące naszego osiedla. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej i u osób rozdających ulotki przed kościołem.
 10. Prosimy o przestrzeganie w kościele zasad bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią.
 11. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa jest dostępna w zakrystii.
 12. W tym tygodniu odeszli do wieczności: Śp. Stanisław(m) Stefanowicz,
  Śp. Władysława(k) Gruszczyńska,
  Śp. Andrzej Tybiński.

Komentarze są wyłączone.