XXVI Niedziela zwykła – 26.09.2021

 1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które rozpoczniemy od piątku i będziemy odprawiać przez cały październik. W niedzielę nabożeństwa będą odprawiane o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15. Każdy kto pobożnie odmawia różaniec może uzyskać odpust zupełny.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – Św. Wincentego a Paulo.
  Wt. – Św. Wacława, męczennika.
  Śr. – Św. Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela. Czw. – Św. Hieronima, kapłana i Doktora Kościoła.
  Pt. – Św. Teresę od Dzieciątka Jezus, Dziewicę i Doktora Kościoła.
  Sob. – Św. Aniołów Stróżów.
 3. We wtorek 28 września pragniemy włączyć się do wspólnej modlitwy w ramach akcji Międzynarodowej Koronki Na Ulicach Miasta Świata. Tego dnia serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę o godz. 15.00 przed naszą świątynią.
 4. W tym tygodniu będziemy przeżywać 1-szy piątek i 1-szą sobotę miesiąca. W te dni Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00.
 5. We wtorek godz.18.30 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjne dzieci klas III., które w tym roku szkolnym przygotowują się do I. Komunii św.
 6. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 Ks. Adam zaprasza na spotkanie do salki katechetycznej wszystkich ministrantów, lektorów oraz kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza.
 7. Już dzisiaj informujemy, że spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania obędzie się w kościele 5 października o godz. 18.30.
 8. Prosimy nadal o przestrzeganie w kościele zasad bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią COVID-19.
 9. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa jest dostępna w zakrystii.
 10. W ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego możemy przez internet zagłosować na projekty nr 140 i 141 dotyczące naszego osiedla. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej i u osób rozdających ulotki przed kościołem.
 11. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  Śp. Jan Matuszewski,
  Śp. Kazimiera Wiktorowska,
  Śp. Maria Mordal,
  Śp. Paweł Pasiek.

Komentarze są wyłączone.