XXVII Niedziela zwykła – 02.10.2022

1. Z racji I-szej niedzieli miesiąca, Mszę Św. kończymy dzisiaj Adoracją Najświętszego Sakramentu.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Wt. – Św. Franciszka z Asyżu.
    Śr. – Św. Faustynę Kowalską.
    Pt. – Najświętszą Maryję Pannę Różańcową.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy przez cały październik w niedzielę o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15.
  4. Przypominamy, że dzisiaj o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania. Prosimy, aby kandydaci przyszli z rodzicami.
  5. Rodzina Radia Maryja zaprasza w środę na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie Mszą Św. o godz. 8.30 w intencji Ojca Św., Ojczyzny, kapłanów i Rodziny Radia Maryja. po Mszy Św. spotkanie w salce parafialnej.
  6. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek i I-szy piątek miesiąca. W te dni Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00.
  7. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza w I-szy czwartek na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 8.30 oraz na Mszę Św. o godz. 8.30. Po Mszy Św. spotkanie. Natomiast na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. członków Liturgicznej Służby Ołtarza. Po Mszy Św. spotkanie w salce. Prosimy wszystkich ministrantów i ich rodziców
    o obecność.
  8. Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego, które odbywają się w środę po wieczornej Mszy Św., w salce katechetycznej. Spotkania prowadzi Ks. Stanisław.
  9. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
  11. W ostatnim czasie odeszły do wieczności: Śp. Irena Koza, Śp. Elżbieta Kruczkiewicz.