XXVI Niedziela zwykła – 30.09.2018

 1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiać będziemy od jutra, przez cały październik w niedzielę o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15. Każdy kto pobożnie odmawia różaniec może uzyskać odpust zupełny. Przez cały miesiąc październik, będziemy mogli również składać do wystawionego pojemnika różańce, które zostaną przekazane na ręce naszego misjonarza O. Mariana Szatkowskiego.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – Św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę i Doktora Kościoła.
  Wt. – Świętych Aniołów Stróżów.
  Czw. – Św. Franciszka z Asyżu.
  Pt – Św. Faustynę Kowalską, dziewicę.
 3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej odbędzie się w kościele spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 4. Spotkania kandydatów do bierzmowania w tym tygodniu: we wtorek o godz. 18.45 w salce – klasy VIII Szkoły Podstawowej, a w środę o godz. 18.45 w salce – klasa III Gimnazjum. Prosimy kandydatów o obecność.
 5. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
 6. W tym tygodniu przypada I – czwartek, I – piątek miesiąca i I – sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00.
 7. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – czwartek miesiąca na Adorację Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie formacyjne, zaś na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie w salce. Bardzo prosimy ministrantów i rodziców o obecność.
 8. W sobotę w godzinach dopołudniowych, kapłani odwiedzą chorych w domach z comiesięczną posługą sakramentalną. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 9. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.

Komentarze są wyłączone.