XXVII Niedziela zwykła – 07.10.2018

 1. Z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy przez cały październik w niedzielę o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15. Każdy kto pobożnie odmawia różaniec może uzyskać odpust zupełny. W dalszym ciągu możemy składać do wystawionego pojemnika różańce, które zostaną przekazane na ręce naszego misjonarza o. Mariana Szatkowskiego.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Czw. – św. Jana XXIII, papieża,
  Pt – bł. Jana Beyzyma, kapłana,
  Sob. – bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.
 4. Spotkania kandydatów do bierzmowania w tym tygodniu: we wtorek o godz. 18.45 w salce – klasy VIII Szkoły Podstawowej, a w środę o godz. 18.45 w salce – klasa III Gimnazjum. Prosimy kandydatów o obecność.
 5. W sobotę o godz. 6.00 z Katedry Wrocławskiej, wyruszy piesza pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce. I w sobotę również po Mszy św. wieczornej zapraszamy na ostatnie już w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.
 6. W przyszłą niedzielę, będziemy obchodzić w całej Polsce XVIII Dzień Papieski. Wychodząc za tydzień z kościoła, będziemy mogli ofiarami złożonymi do puszek wesprzeć fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 7. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 8. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Zbigniew Sadkowski,
  śp. Urszula Mazurowska,
  śp. Marianna Grzywna,
  śp. Stefan Markiewicz.

Komentarze są wyłączone.