XXV Niedziela Zwykła – 21.09.2014

 1. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę, które przeznaczone są na utrzymanie naszej archidiecezjalnej rozgłośni radiowej „Radio Rodzina”.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
  Wt – Św. Ojca Pio z Pietrelciny.
  Czw – Bł. Władysława z Gielniowa.
  Sob – Św. Wincentego a Paulo.
 3. Zapraszamy na Nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy w środę o 18.00, w czwartek o 8.30 Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na Adorację Najśw. Sakramentu, a w piątek o 18.00. mamy okazję uczestniczyć we wspólnej modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia.
 4. Ks. Adam serdecznie zaprasza na spotkanie w ramach Kręgu w czwartek na godz. 19.00 do salki katechetycznej. Wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat Pisma św. i rozważać Słowo Boże serdecznie zapraszamy.
 5. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę o godz. 10.00. Ceremoniarzy, lektorów, ministrantów, ministrantki i kandydatów serdecznie zapraszamy na spotkanie.
 6. W tym tygodniu odeszły do wieczności:
  śp. Halina Rudnicka
  śp. Danuta Pilecka

Komentarze są wyłączone.