XXIV Niedziela Zwykła – 14.09.2014

 1. W tym tygodniu wspominamy:
  Pn – Matki Bożej Bolesnej.
  Wt – Świętych Męczenników; Korneliusza-papieża i Cypriana-biskupa.
  Czw – Św. Stanisława Kostki.
  Pt – Św. Januarego, biskupa i męczennika.
  Sob. – Świętych Męczenników; Andrzeja Kim Taegon i Współtowarzyszy.
 2. W najbliższy piątek odbędzie się po raz kolejny Pielgrzymka Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę. Organizatorem pielgrzymki z naszego dekanatu jest Ks. Dziekan, u którego jest jeszcze kilka wolnych miejsc w autokarze. Wyjazd nastąpi w piątek w godzinach popołudniowych, a powrót w godzinach nocnych z piątku na sobotę. Koszt wyjazdu ok. 40 złotych. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się po Mszy św. w zakrystii.
 3. Ks. Adam serdecznie zaprasza na spotkanie w ramach Kręgu Biblijnego w czwartek na godz. 19.00 do salki katechetycznej. Wszystkich więc, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat Pisma św. i rozważać Słowo Boże serdecznie zapraszamy
 4. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza odbędzie się w sobotę o godz. 10.00. Ceremoniarzy, lektorów, ministrantów, ministrantki i kandydatów serdecznie zapraszamy na spotkanie.
 5. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Anna Antoniuk
  śp. Bogumiła Bilska
  śp. Józef Węgrzyn
  śp. Marianna Pietrusiak
  śp. Kazimierz Kwiatkowski

Komentarze są wyłączone.