XXV Niedziela zwykła – 20.09.2020

 1. Przeżywamy dzisiaj w kościele katolickim, Dzień Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się zatem, by media służyły głoszeniu prawdy, a przekazywanymi treściami wlewały w serca ludzi ufność i nadzieję. Możemy dzisiaj swoimi ofiarami złożonymi do skarbon umieszczonych w tylnej i przedniej części kościoła, wesprzeć nasze diecezjalne „Radio Rodzina”.
 2. W dniu dzisiejszym dzieci klas IV naszej parafii przystępują do I Komunii św. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, aby przez całe życie z wiarą i odwagą postępowały za Jezusem Chrystusem.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelistę.
  Śr. – św. o. Pio, kapłana.
  Sob. – św. Męczenników Kosmę i Damiana.
 4. We wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 5. Spotkania kandydatów do bierzmowania odbędą się w tym tygodniu w poniedziałek o godz. 19.00 i w czwartek o godz. 18.30 w kościele. Kandydatów prosimy o obecność.
 6. Spotkanie dla rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w kościele.
 7. W czwartek o godz. 18.30 zapraszamy do salki parafialnej na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 8. Zachęcamy do głosowania na projekty Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego nr 192 i 193. W tym roku organizatorzy pragną stworzyć strefę relaksu przy ul. Rękodzielniczej oraz miejsce ćwiczeń i zabawy przy Szkole Podstawowej nr 33. Szczegóły dostępne są na plakacie w gablocie.
 9. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 10. W tym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Roman Kamiński.

Komentarze są wyłączone.