XXIX Niedziela Zwykła – 22.10.2023

1. Dzisiaj przeżywamy 97. Światowy Dzień Misyjny, który w tym roku obchodzony jest pod hasłem: „Misje sercem Kościoła”. Wychodząc z kościoła po Mszy Św. możemy ofiarami złożonymi do puszek wesprzeć misjonarzy i ich współpracowników, za które w ich imieniu wszystkim ofiarodawcom mówimy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ !
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe odprawiane w niedzielę o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15.
  3. Z racji 22. dnia miesiąca, dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe połączymy
    z Nabożeństwem do Św. Jana Pawła II. Przez Nabożeństwem będzie można składać kartki z wypisanymi intencjami, które za wstawiennictwem Świętego Papieża będziemy polecać Panu Bogu.
  4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Sob. – Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  5. W środę po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbywa się w salce katechetycznej.
  6. W sobotę 28 października zapraszamy członków Wspólnoty „Wiara i Światło” na Mszę Św. o godz. 10.00. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
  7. Przypominamy, że są wyłożone kartki wypominkowe, które po wypełnieniu możemy wrzucać wraz z ofiarami do skarbon znajdujących w tylnej oraz w przedniej części kościoła. Bardzo prosimy, aby w górnej części kartki wpisać nazwę ulicy i numer domu, dzięki czemu będzie można rozplanować modlitwy za zmarłych na poszczególne dni tygodnia.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
  9. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
    Śp. Stanisława Kasprzycka,
    Śp. Zbigniew Sikorski,