XXIX Niedziela zwykła – 22.10.2017

 1. Dziś w całym Kościele rozpoczyna się światowy tydzień misyjny. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich misjonarzach, a wychodząc z kościoła ofiarami złożonymi do puszek chciejmy wesprzeć ich działalność misyjną. Za wszelkie ofiary złożone na ten cel bardzo dziękujemy.
  Dzisiaj także po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy przez cały październik w niedzielę o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15. Każdy kto pobożnie odmawia różaniec może uzyskać odpust zupełny.
 3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  Wt. – św. Antoniego Marię Clareta, biskupa,
  Sob. – św. Apostołów Szymona i Judę Tadusza.
 4. Są już wyłożone kartki wypominkowe, które po wypełnieniu możemy wrzucać wraz z ofiarami do skarbon umieszczonych tak w tylnej jak i przedniej części kościoła. Bardzo prosimy, by w górnej części kartki wpisać także nazwę ulicy i numer domu, by można było modlitwy za zmarłych rozplanować na poszczególne dni tygodnia według ulic i numerów.
 5. W naszej parafii trwa peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej. Rodziny, które pragną zaprosić Matkę Bożą na 24 godziny do swojego domu, prosimy o zapisywanie się po Mszy św. w zakrystii.
 6. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Bożenna Wiktorowska,
  śp. Lech Andrzejewski,
  śp. Leon Janicki,
  śp. Maria Bugajska.

Komentarze są wyłączone.