XXIX Niedziela zwykła – 20.10.2019

 1. Bóg Zapłać za ofiary złożone na tacę, które z dzisiejszej niedzieli przeznaczone są na wsparcie misjonarek i misjonarzy.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy przez cały październik w niedzielę o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15. Każdy kto pobożnie odmawia różaniec może uzyskać odpust zupełny.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Wt. – św. Jana Pawła II, papieża.
  Śr. – św. Jana Kapistrana, kapłana.
  Czw. – św. Antoniego Marię Clareta, biskupa.
 4. W poniedziałek o godz. 18.30 w salce spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 5. We wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 6. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie kręgu biblijnego w salce.
 7. Są już wyłożone kartki wypominkowe, które po wypełnieniu możemy wrzucać wraz z ofiarami do skarbon umieszczonych tak w tylnej jak i przedniej części kościoła. Bardzo prosimy, by w górnej części kartki wpisać nazwę ulicy i numer domu, tak by można było modlitwy za zmarłych rozplanować na poszczególne dni tygodnia według ulic i numerów. Jednocześnie informujemy, że 2 listopada o godz.18.00 będzie odprawiona Msza św. zbiorowa za zmarłych, których imiona możemy już zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 8. Zapraszamy na wyjazd do Warszawy w sobotę 16 listopada. W programie m.in. Msza św. w kościele św. Stanisława Kostki na Żoliborzu, gdzie posługiwał i spoczywa bł. Ks. Jerzy Popiełuszko, zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego i krótki spacer po stolicy. Koszt wyjazdu 100 zł, zapisy u ks. Marcina.
 9. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 10. 10. W tym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Maria Włosek.

 

Komentarze są wyłączone.