XXIX Niedziela Zwykła – 19.10.2014

 1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy codziennie o 17.45.
 2. Bóg Zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które przeznaczone są na wsparcie dla polskich misjonarzy i misjonarek.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  Pn – Św. Jana Kantego, kapłana.
  Wt – Bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
  Śr – Św. Jana Pawła II, papieża.
  Pt – Św. Antoniego Marii Clareta, biskupa.
 4. W związku z tym, że w listopadzie I sobota miesiąca wypada w Uroczystość Wszystkich Świętych, dlatego kapłani odwiedzą chorych z comiesięczną posługą już w najbliższą sobotę, tj. 25 października w godzinach przedpołudniowych.
 5. W naszej świątyni dostępne są już kartki wypominkowe, na których możemy wypisywać imiona i nazwiska naszych zmarłych. Prosimy także o wpisywanie adresu (ulica i numer klatki) abyśmy wiedzieli, w którym dniu wyczytywane będą imiona naszych bliskich, których polecamy w modlitwie za zmarłych. Kartki wraz z ofiarą, prosimy składać do specjalnie przygotowanej skarbony, ustawionej w tylnej części kościoła.
 6. Zbiórka ministrantów, lektorów, ceremoniarzy oraz kandydatów na ministrantów w piątek o godz. 19.00.
 7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Jadwiga Madej
  śp. Maria Kubiak
  śp. Marianna Staszczuk
  śp. Kazimierz Skrzypczak

Komentarze są wyłączone.