XXIII Niedziela Zwykła – 07.09.2014

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy Adoracją Najśw. Sakramentu.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    Pn – Narodzenie Najśw. Maryi Panny.
    Wt – Bł. Anieli Salawy.
    Pt – Najśw. Imienia Maryi.
    Sob – Św. Jana Chryzostoma.
  3. W sobotę podczas Mszy św. o godz. 9.00, modlić się będziemy w intencji Parafialnego Zespołu „Caritas” i podopiecznych. Członków tegoż zespołu jak również tych, którzy chcieliby włączyć się w działalność charytatywną na terenie naszej parafii, zapraszamy do wspólnej modlitwy, a po Mszy św. na spotkanie organizacyjne do salki katechetycznej.
  4. Również w sobotę, zapraszamy do udziału w Nabożeństwie Fatimskim, które zostanie odprawione po Mszy św. o godz. 18.30.
  5. W przyszłą niedzielę, Msza św. o godz. 8.30, odprawiona zostanie w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, z prośbą o łaskę życia ewangelią.
  6. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00, a na modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia w piątek o 18.00.
  7. Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest w:
    Środę 9.30 – 10.00; 17.00 – 18.00.
    Czwartek 17.00 – 18.00.
    Sobotę 9.30 – 10.00.
  8. Trwa reorganizacja naszej parafialnej strony internetowej, dlatego też, prosimy nie sugerować się informacjami tam zawartymi, a za niedogodności przepraszamy.
  9. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy śp. Tadeusza Łatę.