XXIV Niedziela zwykła – 13.09.2015

1. Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczniemy po Mszy św. wieczornej, tj. ok. 18.45.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    Pon – Święto Podwyższenia Krzyża Św.
    Wt – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,
    Śr – Świętych Męczenników Korneliusza i Cypriana,
    Pt – Św. Stanisława Kostki.
  3. Kandydatów do bierzmowania, zapraszamy na spotkanie formacyjne w piątek o godz. 18.00 do salki parafialnej.
  4. Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie w ramach Kręgu Biblijnego we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  5. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które jak wiemy – ofiary z II niedziel miesiąca – przeznaczone są na bieżące inwestycje w naszej parafii.
  6. W przyszłą z kolei niedzielę ofiary złożone na tacę, przeznaczone są na utrzymanie i rozwój naszej archidiecezjalnej rozgłośni „Radia Rodzina”.
  7. Ośrodek Działań Społeczno Kulturalnych „Piast” przy ul. Rękodzielniczej 1, zaprasza w czwartek o godz. 17.00, na spotkanie z dr Pawłem Tomaszewskim, które będzie poświęcone życiu i działalności wybitnego polskiego uczonego Jana Czochralskiego. Wstęp wolny.
  8. Młodzież, która przyjedzie w przyszłym roku na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa, najpierw będzie gościć w diecezjach w całym kraju. Do Wrocławia przyjedzie również liczna grupa uczestników w dniach od 20 do 25 lipca 2016 roku.
    Prosimy chętne rodziny, które w tym okresie mogą przyjąć do swoich domów młodzież o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  9. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    śp. Halina Kosińska,
    śp. Barbara Tomaszewska.