XXIII Niedziela zwykła – 10.09.2017

 1. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które jak zawsze w drugą niedzielę miesiąca przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  Śr. – św. Jana Chryzostoma, biskupa i Doktora Kościoła,
  Czw. – święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
  Pt. – NMP Bolesną,
  Sob. – św. Męczenników: Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
 3. Wszystkich chętnych, pragnących włączyć się w śpiew naszego chóru parafialnego, zapraszamy na spotkania w poniedziałki o godz. 18.00.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie.
 6. Spotkanie organizacyjne dla rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym przystąpią do I-Komunii św. odbędzie się w następującym porządku:
  w czwartek o 18.45 – ze szkoły z ul. Koszykarskiej,
  w piątek o 18.45 – ze szkoły z ul. Ignuta.
 7. Zapraszamy chłopców, którzy chcą zostać ministrantami o zgłaszanie się po Mszy św. u ks. Marcina. Zapraszamy do tej wspólnoty również ojców, studentów i tych, którzy kiedyś służyli przy ołtarzu.
 8. Od piątku w naszej parafii trwa peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej. Rodziny, które pragną zaprosić Matkę Bożą na 24 godziny do swojego domu prosimy o zapisywanie się po Mszy św. w zakrystii u ks. Marcina.
 9. Informujemy, że istnieje możliwość zamawiania na przyszły rok Mszy św., także gregoriańskich. Jeśli są chętne osoby to prosimy o kontakt.
 10. Istnieje możliwość udania się w październiku, na 5-dniową pielgrzymkę samolotową do Fatimy, a w listopadzie na 10-dniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegółowe informacje na plakatach w gablocie parafialnej.
 11. Stowarzyszenie „OSTOJA” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami, zaprasza 16.09.2017 r. o godz.12.00, na deptak przy ul. Oławskiej, na „Festiwal Kreatywnego Działania”. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie parafialnej.
 12. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Zdzisław Biegański,
  śp. Kazimierz Janus,
  śp. Maria Korbecka,
  śp. Aleksander Lewandowski,
  śp. Teresa Włodarczyk.

Komentarze są wyłączone.