XXIII Niedziela zwykła – 10.09.2017

1. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które jak zawsze w drugą niedzielę miesiąca przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    Śr. – św. Jana Chryzostoma, biskupa i Doktora Kościoła,
    Czw. – święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
    Pt. – NMP Bolesną,
    Sob. – św. Męczenników: Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
  3. Wszystkich chętnych, pragnących włączyć się w śpiew naszego chóru parafialnego, zapraszamy na spotkania w poniedziałki o godz. 18.00.
  4. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
  5. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie.
  6. Spotkanie organizacyjne dla rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym przystąpią do I-Komunii św. odbędzie się w następującym porządku:
    w czwartek o 18.45 – ze szkoły z ul. Koszykarskiej,
    w piątek o 18.45 – ze szkoły z ul. Ignuta.
  7. Zapraszamy chłopców, którzy chcą zostać ministrantami o zgłaszanie się po Mszy św. u ks. Marcina. Zapraszamy do tej wspólnoty również ojców, studentów i tych, którzy kiedyś służyli przy ołtarzu.
  8. Od piątku w naszej parafii trwa peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej. Rodziny, które pragną zaprosić Matkę Bożą na 24 godziny do swojego domu prosimy o zapisywanie się po Mszy św. w zakrystii u ks. Marcina.
  9. Informujemy, że istnieje możliwość zamawiania na przyszły rok Mszy św., także gregoriańskich. Jeśli są chętne osoby to prosimy o kontakt.
  10. Istnieje możliwość udania się w październiku, na 5-dniową pielgrzymkę samolotową do Fatimy, a w listopadzie na 10-dniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegółowe informacje na plakatach w gablocie parafialnej.
  11. Stowarzyszenie „OSTOJA” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami, zaprasza 16.09.2017 r. o godz.12.00, na deptak przy ul. Oławskiej, na „Festiwal Kreatywnego Działania”. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie parafialnej.
  12. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Zdzisław Biegański,
    śp. Kazimierz Janus,