XXII Niedziela zwykła – 03.09.2017

 1. Z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu.
 2. Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Krzysztofa Salika, który dekretem Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego, został skierowany do posługi duszpasterskiej w naszej parafii jako wikariusz. Życzymy Ks. Krzysztofowi wielu Łask Bożych, sił, zdrowia i pogody ducha w posługiwaniu w naszej wspólnocie parafialnej.
 3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  Czw. – św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika.
  Pt. – Święto Narodzenia NMP.
 4. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
 5. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – czwartek miesiąca na Adorację Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie formacyjne, zaś na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie w salce. Bardzo prosimy ministrantów i rodziców o obecność.
 6. Zapraszamy chłopców, którzy chcą zostać ministrantami o zgłaszanie się po Mszy św. u ks. Marcina. Zapraszamy do tej wspólnoty również ojców, studentów i tych, którzy kiedyś służyli przy ołtarzu.
 7. W najbliższy piątek 8 września, w święto Narodzenia NMP, w świątyniach całej Polski nastąpi odnowienie aktu poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi. W naszej parafii dokonamy tego aktu na Mszy św. o godz. 18.00. Podczas tej Mszy św. poświęcimy także figurkę Matki Bożej Fatimskiej, która od piątku będzie nawiedzała rodziny naszej parafii. Rodziny, które pragną zaprosić Matkę Bożą na 24 godziny do swojego domu prosimy o zapisywanie się po Mszy św. w zakrystii u ks. Marcina.
 8. Informujemy, że istnieje już możliwość zamawiania na przyszły rok Mszy św. gregoriańskich w naszej parafii. Jeśli są chętne osoby to prosimy o kontakt.
 9. W tym tygodniu do wieczności odeszły:
  śp. Zofia Jóźwikiewicz,
  śp. Bożena Czechowska,
  śp. Halina Tomanek.

Komentarze są wyłączone.