XXIII Niedziela zwykła – 09.09.2018

 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Śr. – Najświętsze Imię Maryi,
  Czw. – Św. Jana Chryzostoma, biskupa i Doktora Kościoła,
  Pt – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
  Sob. – N.M.P. Bolesną.
 2. Wszystkich chętnych, pragnących włączyć się w śpiew naszego chóru parafialnego, zapraszamy na spotkania w poniedziałki o godz. 18.00 w salce.
 3. W środę na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci klas III Szkoły Podstawowej, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do I Komunii Świętej.
 4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie, a po nabożeństwie odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego w salce.
 5. W przyszłą niedzielę 16 września, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców wraz z młodzieżą klasy III Gimnazjum i klasy VIII Szkoły Podstawowej, która w tym roku szkolnym pragnie przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.
 6. Zapraszamy na wyjazd do Częstochowy na Jasną Górę, w piątek 21 września br. na kolejne nocne czuwanie naszej Archidiecezji. Wyjazd o godz. 14.00 ( o godz. 18.30 udział we Mszy św. w Bazylice Jasnogórskiej pod przewodnictwem Metropolity Wrocławskiego, następnie nabożeństwo różańcowe, Apel Jasnogórski przed Cudownym Obrazem i powrót do domu). Koszt wyjazdu 45 zł. Zapisywać się można po Mszach św. w zakrystii.
 7. Dom Kultury Piast zwraca się z serdeczną prośbą do najstarszych mieszkańców naszego osiedla o wypożyczenie swoich pierwszych, powojennych fotografii, po przybyciu do Wrocławia i osiedla Pilczyce, które zostaną zaprezentowane na wystawie w związku z obchodami 100-lecia Niepodległości naszej Ojczyzny. Zdjęcia można przynosić w każdy wtorek w godz. 17.00 – 19.00 do biura ośrodka. Bliższe informacje na plakacie w gablocie parafialnej.
 8. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 9. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które jak zawsze w drugą niedzielę miesiąca przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii. Obecnie modernizujemy kotłownię w domu katechetycznym, by przejść z ogrzewania węglowego na ogrzewanie gazowe. (Zakupione już zostały do tego celu dwa kotły gazowe).
 10. W tym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Maria Jędryczko.

Komentarze są wyłączone.