XXII Niedziela zwykła – 02.09.2018

 1. Z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i Doktora Kościoła.
  Pt – św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika.
  Sob. – Święto Narodzenia N.M.P.
 3. Po wakacyjnej przerwie, wznawia swoją działalność chór parafialny. Próby chóru odbywają się w poniedziałki o godz. 18.00. Chętnych serdecznie zapraszamy.
 4. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
 5. W tym tygodniu przypada I – czwartek i I – piątek miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 7.30 do 8.30.
  W piątek okazja do spowiedzi od godz. 8.00 do 8.30 i od godz. 17.00 do 18.00. Podczas spowiedzi popołudniowej będzie trwała również Adoracja Najśw. Sakramentu.
 6. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – czwartek miesiąca na Adorację Najśw. Sakramentu od godz. 7.30 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie formacyjne, zaś na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich ministrantów, lektorów i ceremoniarzy wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie w salce. Bardzo prosimy ministrantów i rodziców o obecność.
 7. Zapraszamy chłopców, którzy chcą zostać ministrantami o zgłaszanie się po Mszy św. u ks. Marcina. Zapraszamy do tej wspólnoty również ojców, studentów i tych, którzy kiedyś służyli przy ołtarzu.
 8. Informujemy, że istnieje już możliwość zamawiania na przyszły rok Mszy św. Intencje można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 9. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch 3 – 13 października, zapraszamy na spotkanie do salki parafialnej w piątek po Mszy św. wieczornej.
 10. Dom Kultury Piast serdecznie zaprasza na festyn „Pożegnanie wakacji”, który obędzie się dzisiaj od godz.16.00 na stadionie przy ul. Lotniczej 72.
  Dom Kultury Piast zwraca się także z serdeczną prośbą do najstarszych mieszkańców naszego osiedla o wypożyczenie swoich pierwszych, powojennych fotografii, po przybyciu do Wrocławia i osiedla Pilczyce, które zostaną zaprezentowane na wystawie w związku z obchodami 100 lecia Niepodległości naszej Ojczyzny. Zdjęcia należy przynosić w każdy wtorek w godz. 17.00 – 19.00 do biura ośrodka. Bliższe informacje na plakacie w gablocie parafialnej.
 11. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Komentarze są wyłączone.