XXIII Niedziela zwykła – 08.09.2019

 1. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które jak zawsze w drugą niedzielę miesiąca przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Czw. – Najświętsze Imię Maryi.
  Pt. – św. Jana Chryzostoma, biskupa i Doktora Kościoła.
  Sob. – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 3. Po wakacyjnej przerwie, wznawia swoją działalność chór parafialny. Próby chóru odbywają się w poniedziałki o godz. 18.00. Chętnych serdecznie zapraszamy.
 4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego w salce.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie.
 6. Zapraszamy chłopców, którzy chcą zostać ministrantami o zgłaszanie się po Mszy św. u ks. Marcina. Zapraszamy do tej wspólnoty również ojców, studentów i tych, którzy kiedyś służyli przy ołtarzu.
 7. Informujemy, że istnieje już możliwość zamawiania na przyszły rok Mszy św. Intencje można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 8. Zapraszamy na wyjazd do Włocławka, w sobotę 14 września br. na akcję modlitewną „Polska pod krzyżem”. Zapisy i informacje po Mszach św. w zakrystii.
 9. Parafialny Zespół Caritas serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w akcji „Wyprawka dla żaczka”. Z ofiarowanych plecaków i przyborów szkolnych przygotowano 35 wyprawek, z których 16 wysłano do Togo w Afryce, a 19 wysłano dla dzieci na Białorusi.
 10. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 11. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Stanisław Szpryngiel,
  śp. Feliks Białecki,
  śp. Tomasz Hetman.

Komentarze są wyłączone.