XXI Niedziela zwykła – 21.08.2016

1. W tym tygodniu przypada:
    Pon. – N.M.P. Królowej,
    Śr. – Św. Bartłomieja, Apostoła,
    Pt – Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej,
    Sob. – Św. Moniki.
  2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Nowenna do Św. Jana Pawła II, z ucałowaniem relikwii Jego krwi.
  3. Jeszcze do przyszłej niedzieli włącznie – w ramach akcji „Wyprawka dla Żaczka” – możemy do kosza umieszczonego po lewej stronie kościoła, składać artykuły papiernicze i przybory szkolne lub złożyć ofiarę do skarbony, za które to pieniążki członkowie Parafialnego Zespołu Caritas zakupią odpowiednie wyposażenie szkolne.
    Dla ułatwienia zakupów, możemy skorzystać z wyłożonych kartek, na których znajduje sie wykaz potrzebnych artykułów.
  4. Ksiądz Marian Szatkowski, misjonarz z naszej parafii posługujący w Togo, składa serdeczne podziękowanie za ofiary złożone tydzień temu na potrzeby jego posługi misyjnej. Na ten cel złożyliśmy 6037, zł i 76 gr, oraz 15 euro. Serdeczne Bóg Zapłać!
  5. W tym tygodniu odszedł do wieczności śp. Ignacy Pakuluk.