XXII Niedziela zwykła – 28.08.2016

1. W tym tygodniu wspominamy:
    Pon. – Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela,
    Czw. – Bł. Bronisławy,
    Sob. – Św. Grzegorza Wielkiego, papieża.
  2. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – czwartek m-ca na Adorację Najświętszego Sakramentu od 7.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
  3. Również w czwartek, z racji rozpoczynającego się Nowego Roku Szkolnego, zapraszamy dzieci i młodzież oraz ich rodziców i opiekunów na Mszę św. o godz. 18.00, a wcześniej od godz. 17.00 będzie okazja do spowiedzi św.
  4. Ksiądz Marcin zaprasza także w I czwartek miesiąca, na Mszę św. o godz. 18.00, Liturgiczną Służbę Ołtarza oraz kandydatów na ministrantów.
    Po Mszy św. spotkanie z ministrantami i ich rodzicami.
  5. W I-piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od 8.00 – 8.30 oraz 17.00 – 18.00.
  6. W sobotę kapłani odwiedzą w godzinach przedpołudniowych chorych w domach.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  8. Z wielkim smutkiem informujemy, że z dniem 31 sierpnia, kończy posługę w naszej parafii Ks. Jan Putyra i zostaje skierowany do parafii Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Górze Śl. Dziękujemy Ks. Janowi za sprawowane Msze św., za udzielane sakramenty, za głoszone Słowo Boże, a nade wszystko za opiekę duszpasterską nad osobami starszymi i schorowanymi w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Mącznej.
    Księże Janie serdeczne Bóg Zapłać !
  9. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    śp. Grzegorz Teper,
    śp. Eugeniusz Kozak,