XX Niedziela zwykła – 16.08.2020

 1. Dzisiaj po Mszy św. możemy złożyć ofiarę do puszki na rzecz poszkodowanych podczas wybuchu w Bejrucie. Ofiary zostaną przekazane za pośrednictwem Caritas dla mieszkańców stolicy Libanu. Za wszelkie ofiary bardzo dziękujemy.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pn. – św. Jacka, kapłana.
  Czw. – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  Pt. – św. Piusa X, papieża.
  Sob. – NMP Królową.
 3. W sobotę – 22 sierpnia, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 4. Informujemy, że istnieje już możliwość zamawiania na przyszły rok Mszy św. Intencje można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Możemy zamawiać także Msze św. gregoriańskie za naszych zmarłych.
 5. We wtorek o godz. 9.00 na stronie internetowej naszej parafii będzie dostępna transmisja Mszy św. z Lourds, którą ks. Proboszcz odprawi w intencjach ofiarowanych przez naszych parafian. Komu czas pozwala zachęcamy do duchowej łączności z naszymi pielgrzymami poprzez transmisję internetową.
 6. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 7. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Władysław Zakens,
  śp. Marian Kaźmierczak,
  śp. Stanisław Wywigacz.

Komentarze są wyłączone.