XX Niedziela zwykła – 14.08.2022

 1. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które są przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego i Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
  Śr. – Św. Jacka, kapłana.
  Sob. – Św. Bernarda, opata.
 3. Jutro, w Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P., Msze Św. w naszej parafii będą odprawiane o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.15 i 18.00. Podczas każdej Mszy Św. dokonamy poświęcenia ziół i wianków, a ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na budowę i remonty kościołów w Archidiecezji Wrocławskiej.
  Przypominamy także, że jest to uroczystość nakazana, a więc obowiązuje nas uczestnictwo we Mszy Św.
 4. Rada Osiedla Pilczyce-Kozanów-Popowice Płn. organizuje 9 września wyjazd dla Seniorów z naszego osiedla do Kluczewa. W programie m.in. zwiedzanie 100-letniej chaty, przejazd bryczką, wieża widokowa, warsztaty i poczęstunek. Wycieczka jest bezpłatna, a zapisy trwają do 25 sierpnia. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
 5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.

Komentarze są wyłączone.