XVIII Niedziela zwykła – 06.08.2017

 1. Z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  Pon. – bł. Edmunda Bojanowskiego,
  Wt. – św. Dominika, kapłana,
  Śr. – św. Teresę Benedyktę od Krzyża (Edytę Stein), dziewicę i męczennicę, Patronkę Europy,
  Czw. – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,
  Pt – św. Klarę, dziewicę,
 3. Zapraszamy na wyjazd do Częstochowy na Jasną Górę w najbliższy czwartek, 10 sierpnia, aby uczestniczyć we Mszy św. na zakończenie Wrocławskiej Pieszej Pielgrzymki. Wyjazd o godz. 5.00 spod kościoła. Koszt 40 zł. Zapisywać się można po Mszach św. w zakrystii.
 4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej, zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie.
 5. Nasz Parafialny Zespół Caritas pragnie włączyć się w ogólnopolską akcję „Wyprawka dla Żaczka”. Dlatego też od dzisiaj możemy do kosza umieszczonego obok ołtarza św. Jana Pawła II, składać artykuły papiernicze i przybory szkolne lub złożyć ofiarę do skarbony, za które to pieniążki członkowie Parafialnego Zespołu Caritas zakupią odpowiednie wyposażenie szkolne. Dla ułatwienia zakupów, możemy skorzystać z wyłożonych kartek, na których znajduje się wykaz potrzebnych artykułów.
 6. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Jan Panasiuk,
  śp. Zofia Strzałek,
  śp. Ryszard Rzepka,
  śp. Franciszek Siwy,
  śp. Dariusz Majewicz

Komentarze są wyłączone.