XVIII Niedziela zwykła – 06.08.2017

1. Z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    Pon. – bł. Edmunda Bojanowskiego,
    Wt. – św. Dominika, kapłana,
    Śr. – św. Teresę Benedyktę od Krzyża (Edytę Stein), dziewicę i męczennicę, Patronkę Europy,
    Czw. – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,
    Pt – św. Klarę, dziewicę,
  3. Zapraszamy na wyjazd do Częstochowy na Jasną Górę w najbliższy czwartek, 10 sierpnia, aby uczestniczyć we Mszy św. na zakończenie Wrocławskiej Pieszej Pielgrzymki. Wyjazd o godz. 5.00 spod kościoła. Koszt 40 zł. Zapisywać się można po Mszach św. w zakrystii.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej, zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie.
  5. Nasz Parafialny Zespół Caritas pragnie włączyć się w ogólnopolską akcję „Wyprawka dla Żaczka”. Dlatego też od dzisiaj możemy do kosza umieszczonego obok ołtarza św. Jana Pawła II, składać artykuły papiernicze i przybory szkolne lub złożyć ofiarę do skarbony, za które to pieniążki członkowie Parafialnego Zespołu Caritas zakupią odpowiednie wyposażenie szkolne. Dla ułatwienia zakupów, możemy skorzystać z wyłożonych kartek, na których znajduje się wykaz potrzebnych artykułów.
  6. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Jan Panasiuk,
    śp. Zofia Strzałek,