XIX Niedziela zwykła – 13.08.2017

 1. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które jak zawsze w drugą niedzielę miesiąca przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej, zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  Pon – św. Maksymiliana Marię Kolbego, kapłana i męczennika,
  Wt – Wniebowzięcie NMP,
  Czw – św. Jacka.
 3. We wtorek w Uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze św. w naszej parafii będą odprawiane według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. dokonamy poświecenia ziół i wianków, a ofiary złożone w ten dzień na tacę, przeznaczone będą na budowę i remonty kościołów w Archidiecezji Wrocławskiej. W ten dzień kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 4. W czwartek swoje patronalne święto będzie obchodził ks. Proboszcz. Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o Drogim nam Solenizancie.
 5. Trwa ogólnopolska akcja „Wyprawka dla Żaczka”. Dlatego też do kosza umieszczonego obok ołtarza św. Jana Pawła II, możemy składać artykuły papiernicze i przybory szkolne lub złożyć ofiarę do skarbony, za które to pieniążki członkowie Parafialnego Zespołu Caritas zakupią odpowiednie wyposażenie szkolne, dla potrzebujących dzieci z naszej parafii. Dla ułatwienia zakupów, możemy skorzystać z wyłożonych kartek, na których znajduje się wykaz potrzebnych artykułów. Wszystkich wspierającym tą akcję już dzisiaj bardzo serdecznie dziękujemy.
 6. W tym tygodniu do wieczności odeszły:
  śp. Irena Kałwak,
  śp. Wiktoria Ruczkowska.

Komentarze są wyłączone.