XVII Niedziela zwykła – 29.07.2018

 1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę Mszy św. o godz. 12.30, a w tygodniu Msze św. odprawiamy o godz. 8.30 i 18.00. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna jest we wtorek i czwartek od godz. 16.30 do 17.30, a w sobotę od godz. 9.00 do 9.30.
 2. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas niedzielnych Mszy św.
 3. 3.W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Wt. – Św. Ignacego z Loyoli.
  Śr. – Św. Alfonsa Liguori.
  Sob. – Św. Jana Marii Vianneya.
 4. Od południa 1 sierpnia do północy 2 sierpnia mamy możliwość uzyskać odpust porcjunkuli. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, by ofiarować odpust zupełny bądź za siebie samego bądź za zmarłych.
 5. W tym tygodniu przypadają I – czwartek, I – piątek i I – sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 8.00 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00. Podczas spowiedzi popołudniowej będzie również trwała Adoracja Najśw. Sakramentu.
 6. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
 7. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – szy czwartek m – ca na Adorację Najśw. Sakramentu od 8.00 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30, po Mszy św. spotkanie formacyjne.
 8. W czwartek 2 sierpnia o godz. 6.00 wyruszy z Katedry Wrocławskiej po raz 38 Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę, która zakończy się Mszą św.na Wałach Jasnogórskich 10 sierpnia o godz. 11.00. Szczegółowe informacje dostępne są w gablocie parafialnej.
  Zachęcamy również te osoby, które nie mogą z różnych powodów wziąć fizycznie udziału w pielgrzymce, by duchowo włączyły się w pielgrzymowanie i zgłosiły się do zakrystii do dzisiaj włącznie, celem zapisania się na listę duchowych uczestników.
 9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.

Komentarze są wyłączone.